Rower Rondo – idealny na każde warunki terenowe

Widok rowerzystów wcale nie należy do rzadkości. Można ich spotkać na szlakach rowerowych, w parkach, alejkach, na szosach, leśnych duktach i na terenowych trasach. Pośród wielu modeli dwukołowców na uwagę zasługują jednoślady od polskiego producenta Rondo. Jakie rowery oferuje ta marka? Czym charakteryzują się produkowane przez nich modele? Rowery od producenta Rondo wyróżniają się bardzo praktycznymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi. 

Jednoślady Rondo – czym się charakteryzują?

Firma Rondo specjalizuje się w produkcji rowerów gravelowych oraz szosowych. Ich modele świetnie sprawdzają zarówno na twardym asfalcie, jak i na wyboistej drodze w polu czy w lesie. Rower Rondo ma w sobie coś specyficznego. Łączy bowiem w sobie górski charakter z szybkością asfaltowych szos. Jednoślady dostępne są w wielu modelach. Firma oferuje maszyny, które doskonale sobie poradzą w trudnym terenie z wyboistymi zjazdami. Świetnym przykładem jest gravel MYLC, w którym nowoczesna geometria ramy zapewnia komfort prowadzenia, bezpieczeństwo i stabilność.

Polski producent oferuje także miejskie rowery wyścigowe. Jednoślady Rondo Booz wyposażono w grube opony, którym niestraszne dziury i wyrwy w chodnikach. Dzięki szerokiemu zakresowi przełożeń doskonale się sprawdzi także w bardziej wymagającym terenie.

rower Rondo

Rower Rondo – idealny dla amatorów kolarstwa

Nowoczesne maszyny od marki Rondo to idealny wybór dla amatorów kolarstwa. Gravele umożliwią komfortową jazdę zarówno po żwirze i piasku, jak i po błotnistych kałużach. Dwukołowce Rondo zapewniają wygodną i wydajną jazdę. Dzięki temu nadają się zarówno do spacerowej jazdy, jak i do intensywnych treningów szosowych.

Wybór roweru Rondo jest znakomitym rozwiązaniem. To jednoślad nowoczesny, funkcjonalnym, wygodny i uniwersalny. Praktyczne rozwiązania konstrukcyjne i nowoczesny design to wizytówka maszyn.