Dlaczego tak dobre są rowery Unibike?

Firma Unibike produkuje rowery najwyższej jakości, na bardzo dobrych podzespołach i z bardzo dobrego materiału. Są to odpowiednie rowery dla każdego, doskonale nadają się na krótkie i codzienne trasy jak i na dłuższe i nieco ekstremalne wypady rowerowe. Ponadto zauważyć należy, że dzisiaj marka Unibike jest najbardziej rozpoznawalna na rynku a jej rowery są najbardziej popularne i najchętniej kupowane przez klientów.

Dbanie o detale i nie tylko

Od zawsze wiadomo, że rama rowerowa w rowerze jest najważniejsza. Rowery Unibike charakteryzują się niską wagą swojej ramy. Jednak rama ta jest bardzo solidna i trwała. Amortyzatory umieszczone w rowerach Unibike to produkty firmy SR Suntour. Wspomniana firma jest jedną z najbardziej innowacyjnych firm produkujących amortyzatory do rowerów. Następną bardzo ważną rzeczą w rowerze jest napęd, tutaj zastosowano napędy popularnej firmy Shimano. Toteż już na pierwszy rzut oka widać, że Unibike rowery to produkty najlepsze i najtrwalsze.

Rowerów Unibike szukaj u autoryzowanych sprzedawców jak DobreRowery.pl

Odpowiedni montaż

Firma Unibike dba nie tylko o komponenty, z których zrobione są rowery ale także dba o ich montaż, który jest wręcz doskonały.
W całości rowery te to bardzo dobry i wytrzymały produkt, objęty blisko pięcioletnią gwarancją.

Każdy znajdzie coś dla siebie

Wśród Unibików każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Producent produkuje rowery dla kobiet, mężczyzn i dzieci, każdy model jest wykonany jak najlepiej.