I Bytomski Piknik Sportowy

Już w przyszłym miesiącu odbędzie się pierwszy Bytomski Piknik Sportowy. Impreza skierowana jest do pasjonatów sportu, dla których liczy się czysta sportowa rywalizacja oraz przede wszystkim świetna zabawa! Organizacją zajmuje się Stowarzyszenie Sport Pełen Pasji zrzeszające grupę ludzi, dla których sport to sposób na życie. Organizują zawody sportowe oraz treningi, między innymi Katowicki Wyścig Przełajowy CX Katowice, który jest ich wizytówką.

Także Stowarzyszenie Rowerowy Bytom jest dobrze rozpoznawalne na Śląsku. Organizuje m.in. Bytomską Masę Krytyczną, Bytomski Rodzinny Rajd Rowerowy, Nocny Rajd Rowerowy jak i treningi kolarskie.

Podczas pierwszej ich wspólnej imprezy będzie można wziąć udział w zawodach biegowych na dystansie 5km, 10km oraz w Nordic Walking na dystansie 5km. Zaś dla zapalonych rowerzystów i kolarzy zostanie zorganizowany wyścig XC na pętli ok. 5km.

Zadbają również o najmłodszych, którzy będą mogli spróbować swoich sił podczas biegów lub zawodów rowerowych. W ich przypadku będzie to przede wszystkim zabawa, jednak z niespodziankami 🙂

Zapraszamy do udziału w zawodach jak i rejestracji na facebook-owym wydarzeniu, na którym pojawiać będą się  aktualne informacje o zawodach: https://www.facebook.com/events/541177679342703/?fref=ts

Wartość puli nagród do zgarnięcia to ponad 10000zł!

Ralph Lauren uk Outlet
Ralph Lauren

Połącz się z Facebook