Profesjonalne modele rowerów NS Bikes

Marka oferuje wysyp dopracowanych modeli. Znajdą się modele single speed, jakie są dobre na utwardzonych nawierzchniach, takich jak ulice i chodniki, ale nie tak dobrze na drogach gruntowych lub żwirowych. Rowery górskie w ofercie NS Bikes mają szerokie opony, które zapewniają doskonałą przyczepność na luźnych nawierzchniach, takich jak piasek lub kamienisty teren. Każdy zapalony rowerzysta znajdzie tu swoją pozycję.

Świetne rowery NS Bikes dostępne w szerokiej gamie

Niektóre modele NS Bikes mają również system zawieszenia, który sprawia, że są wygodniejsze niż inne typy rowerów na wyboistym terenie, ale są cięższe, więc nie są tak szybkie jak rowery szosowe na utwardzonych nawierzchniach. Rower jest napędzanym przez człowieka, napędzanym pedałami, jednośladowym pojazdem, jak wszyscy wiemy, dzięki czemu problem szkodliwości dla środowiska nie dotyczy go. Rowery to najwydajniejszy sposób dotarcia z punktu A do punktu B, zaś w wykonaniu NS Bikes jest to duża frajda. Są tanie i przyjazne dla środowiska. Jedynym minusem jest to, że wymagają wysiłku fizycznego i umiejętności. Jednak wraz z niedawnym rozwojem e-rowerów i rowerów elektrycznych ta wada została znacznie zmniejszona. Rowery to rodzaj transportu, który wykorzystuje dwa koła i ramę, jaka w przypadku NS Bikes wykonana bywa z zaawansowanych stopów.

ns bike

Interesujące cechy technicznie rowerów NS Bikes

Rama roweru wyczynowego wykonana jest z metalu lub włókna węglowego, a kierownica i siodełko z tworzywa sztucznego lub skóry. Rowery szosowe są przeznaczone do jazdy po chodnikach lub gładkich drogach gruntowych. Mają wąskie opony, opadającą kierownicę i lekkie ramy. Niektóre modele mają też przerzutki, które ułatwiają jeźdźcowi wspinanie się na wzniesienia. Rowery górskie mają szersze opony niż rowery szosowe, płaską kierownicę i grubsze ramy.