Niezawodne rowery Haibike

Gdy nadchodzi sezon prawie każdy z nas uwielbia spędzać przyjemnie czas na świeżym powietrzu. Doskonałym pomysłem na spędzanie wolnego jest jeżdżenie na rowerze. Dziś oprócz tradycyjnych rowerów z roku na rok coraz większą popularnością cieszą się niezwykle wygodne oraz komfortowe podczas użytkowania rowery elektryczne.

Niezawodne, elektryczne rowery firmy Haibke

Rowery oferowane przez tę firmę są znane nie tylko w Polsce, lecz także całej Europie. Bez wątpienia można stwierdzić, że należą one do najpopularniejszych rowerów o napędzie elektrycznym.

Firma Haibike istnieje na rynku motoryzacyjnym od 1995 roku i należy do znanej na całym świecie marki Winora. Została ona założona przez wnuczkę Susanna Puello, który to był właścicielem Winory.

Firma ta przez lata swej działalności zawsze stawiała na innowację, co z czasem zaowocowało stworzeniem pierwszego na świecie roweru elektrycznego.

Szeroka oferta rowerów Haibke

Producent ten obecnie specjalizuje się w wytwarzaniu niezawodnych:

rowerów sportowych – górskich oraz szosowych
rowerów elektrycznych – górskich, szosowych oraz trekkingowych

W pełni nowoczesne rowery Haibike posiadają mnóstwo unikatowych oraz niezwykle ciekawych ozwiązań. Wśród wielu z nich można wymienić system komunikacji eConnect, Modular Rail oraz Gravity Casting.

Ponadto firma Haibike jako pierwsza na świecie zaprezentowała downhillowy rower z elektronicznym sterowaniem tylnego zawieszenia.
W szerokiej ofercie nie brakuje rowerów elektrycznych, które to potrafią rozpędzić się do 45 kilometrów na godzinę.

Dziś owery elektryczne Haibike cieszą się na rynku coraz większą popularnością. Bogactwo wyboru sprawia, że każdy zainteresowany klient może wybrać jednoślad idealny dla swoich potrzeb.